پرش به محتوا

نشانه های گنج

نشانه های گنج

همه چیز درباره فلزیاب های شعاع زن(ردیاب)

در پست قبلی، ما به تجزیه و تحلیل عملکرد فلزیاب نقطه‌زن پرداختیم. در این پست، می‌خواهیم در مورد فلزیاب های شعاع زن اطلاعاتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

همه چیز درباره فلزیاب های نقطه زن

در پست های قبلی یعنی آشنایی با انواع فلزیاب ها با انواع مختلف فلزیاب‌ها آشنا شدیم و تفاوت بین سیستم‌های آن‌ها اشاره کرده‌ایم، همچنین در پست همه چیز درباره فلزیاب های اسکنر با فلزیاب های اسکنر آشنا شدیم و امروز قصد داریم به طور مفصل فلزیاب های نقطه زن را مورد بررسی قرار دهیم.

همه چیز درباره فلزیاب های اسکنر

در مقاله قبلی یعنی آشنایی با انواع فلزیاب با کلیت کار فلزیاب ها و انواع آنها آشنا شدید، امزوز در مقاله همه چیز درباره فلزیاب های اسکنر میخواهیم شما عزیزان را  با اسکنر ها که یکی از کاربردی ترین انواع فلزیاب ها است آشنا نماییم.

آشنایی با انواع فلزیاب

امروز میخواهیم در این مقاله شما عزیزان را با انواع فلزیاب آشنا نماییم. بسیاری از افراد که تازه وارد حوزه دفینه یابی و گنج یابی شده اند به دلیل اطلاعات کمی که در این زمینه دارند فکر میکنند که فلزیاب ها از یک تکنولوژی بهره میبرند و فقط مارک آنها فرق میکند.

همه چیز در باره اصول گنج یابی و دفینه یابی

در این پست از سایت، ما اصول گنج یابی و دفینه یابی را برای همکاران عزیز در حوزه باستان‌شناسی ارائه داده‌ایم. این مطالب حاوی اطلاعات مهم و تجربیات ارزشمند از اساتید بزرگ و متخصصان باستان‌شناسی در زمینه گنج‌یابی و دفینه‌یابی می‌باشد.

کشف شهر بسیار پیشرفته متعلق به مایاها

تمدن مایا، یکی از تمدن‌های معروف دوران باستان، در مناطق جنوب مکزیک و شمال آمریکای مرکزی را است. اخیراً دانشمندان یک شهر باستانی را در کشور گواتمالا کشف کرده‌اند که به تمدن مایا تعلق داشته است.

تشخیص الماس اصلی از تقلبی در خانه

تشخیص الماس اصلی از تقلبی یکی از مسائل مهم در گنج یابی است. یکی از روش‌های رایج برای این کار، خراشیدن الماس بر روی سطح شیشه  است.

نشانه پا در دفینه یابی و گنج یابی

نشانه پا در دفینه یابی به معنای ایستادن یا رفتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مفهوم به دو صورت ایستادن و نگاه کردن به جهت مقابل نیز تعبیر می‌شود. در واقعیت، نقش پا می‌تواند از طریق نوک‌های انگشتان پا نمایان شود. به عنوان مثال، اگر روی زمین یک تخته سنگ باشد، پاهای خود را در… ادامه »نشانه پا در دفینه یابی و گنج یابی

همه چیز درباره دفینه

امروز در خدمت شما هستیم تا در این مقاله شما را با همه چیز درباره دفینه آشنا کنیم.  پس با ما همراه باشید تا شما را با تمام نکات مهم در این باره آشنا کنیم.

۱۲ کشف شگفت انگیز دوران باستان

در این مقاله، ما قصد داریم ۱۲ کشف شگفت انگیز دوران باستان که در جهان سرو صدای زیادی به پا کرده است را مورد بررسی قرار دهیم.

چگونه قبر گبری با میلگرد پیدا كنیم

چگونه قبر گبری با میلگرد پیدا كنیم  

نشانه وجود طلا زیر خاک

نشانه وجود طلا زیر خاک  

نشانه میمون در گنجیابی

نشانه میمون در گنجیابی  

دفینه شتر نشسته

دفینه شتر نشسته  

مکان های که گنج وجود دارد

مکان های که گنج وجود دارد